קצת עלינו

מה זה סדום?

זוהי סדום 

סדום זה הגרפיטי הצבעוני שאת רואה כל בוקר מהמרפסת עם הקפה והסיגריה, סדום זה שבוע האופנה בתל אביב אם אזלו הכרטיסים לפריז, סדום חרוט על הקיר בכניסה לבניין מיועד להריסה בפלורנטין, סדום זה סקייטר ניו - יורקרי מתחת לגשר ברזלים במנהטן, סדום זה התערוכה הכי חמה בלובר וסדום זה השאכטה עם סעיד בחושה בסיני, סדום זה שנות התשעים וסדום זה 2045. סדום זה אנשים צעירים ויפים עם חלומות במגירה וכישרון אדיר שיצרו ביחד מותג מחתרתי בשביל כל האאוטסיידרים, בשביל המורדים, בשביל האמיצים, בשביל אלו שלא תמיד עמדו בשורה, בשביל האנשים שכל החיים אמרו להם שלא יצא מהם כלום, בשביל אותם אנשים שאף פעם לא פחדו להגיד כן. סדום זה את/ה. 

סדום נוסד והוקם בכדי להיות החוט המקשר שבין אומנות לאופנה. אנחנו כאן כדי ליצור פרטי לבוש ייחודים שמתאימים לכל כיס ללא קשר לסטטוס, מעמד, מגדר או אמונה. המטרה שלנו היא לגרום לקהילה להפסיק לצרוך פרטי לבוש שמקטלגים את החברה על פי מעמדות ולהתחיל לצרוך פרטי לבוש על פי הנראות שלהם ועל פי הסיפור שהם מספרים. 

אנחנו מותג  Street – Wear  תל – אביבי שמשלב אומנות עכשווית וסטייל גאנגסטרי מתוחכם. המוצרים שלנו מורכבים מעבודה קשה ושנים של ניסיון שהפכו לדבר הכי איכותי וחם בשוק. 

בואו להיות חלק מהמשפחה. 

סתיו גרינהאוז

אמן רחוב, צייר, גרפיקאי, והמעצב הראשי של סדום, האחראי המרכזי על עיצוב המוצרים שלנו. שמו של סתיו מתנוסס מתחילתו ועד סופו של כל פריט אופנה שתוכלו למצוא אצלנו באתר. בחירת הצבע, הגזרה, חומרי הגלם וכמובן ההדפסים.

סתיו רואה בסדום ככלי המרכזי שלו לבטא לקהל הרחב רעיונות אמנותיים שמעסיקים אותו.

 

גיא נוחימובסקי

גיא נוחימובסקי הוא היזם שמאחורי סדום. גיא הפך את הרעיון שבלצייר על חולצות למותג אופנה מצליח וגרם לחלום להפוך למציאות. כיום גיא אחראי על החלק התפעולי של המותג ועובד מסביב לשעון כדי לגרום לסדום להפוך לדבר הגדול הבא.  

שרון מורדקוביץ

כוכב טיקטוק עם למעלה מ- 7500 עוקבים. יוצר תוכן, גאון בתחום השיווק
והפרסום וסקייטר עוד מהילדות בראשון.

שרון הצטרף לסדום בתחילת הדרך בכדי לסייע בקידום ברשתות
החברתיות והפך עם הזמן לחלק ובלתי נפרד מסדום.